Chcesz zacząć korepetycje?
Chcesz zacząć korepetycje? Weź znajomych! Jeśli z przyjacielem, zastanawiacie się nad korepetycjami, przyjdźcie do Nas razem. Każde z Was otrzyma 10% rabatu na zajęcia. Dzięki Nam nauczysz się wszystkiego i co nieco zaoszczędzisz :) Zapraszamy!
WARSZAWA nie śpi
WARSZAWA: My nie śpimy tylko działamy. Zapraszamy naszych dotychczasowych klientów do dalszej nauki :) Jak i wszelkich nowych :)
Poprawka w wakacje?
Poprawka w wakacje? Walczyłeś do ostatniej chwili, ale niestety się nie udało? Nie martw się, pomożemy Ci zmierzyć się z poprawką. Wystarczy tylko telefon do PLATU, I odrobinę Twoich chęci. Nasi doświadczeni korepetytorzy, którzy mają dar nauczania Nauczą Cię tak, abyś zdał bez najmniejszych problemów
Nauka w wakacje? Czemu nie!
Nauka w wakacje? Czemu nie! Słońce, morze, piasek.. i książki? To wcale nie musi być złe połączenie. Jeśli masz spore braki, nie odkładaj nauki na początek roku szkolnego. Mimo przerwy od szkoły, podobna nauka latem jest efektywniejsza :) Wykorzystaj to!
ODPOCZYWAĆ, A MOŻE.. UCZYĆ SIĘ?
ODPOCZYWAĆ, A MOŻE.. UCZYĆ SIĘ? Wakacje to czasem też moment, w którym trzeba nadrobić braki, bądź ponownie przystąpić do egzaminu. To nic strasznego, zaufaj Nam. Jeśli potrzebujesz pomocy w Wakacje, to przyjdź do Platu. Na wakacyjne zajęcia udzielimy Ci 20 % rabatu. W każdej sytuacji, można znaleźć plusy :)
telefon dyżurny728 810 600
Formularz kontaktowy
Zapisz się do naszego newslettera: