MatematykaJęzyk angielskiJęzyk polskiChemiaFizykaJęzyk niemieckiGeografiaHistoriaBiologiaPrzedmioty zawodowe

Matematyka

 

Od tabliczki mnożenia, przez obliczanie wartości procentowych, aż po złożone funkcje - matematyka towarzyszy uczniom, studentom, osobom pracującym, każdemu z nas na co dzień.

Uczennice i uczniowie mają często problemy z matematyką, ponieważ jest to przedmiot, w którym nauczanie bazuje na materiale przerabianym wcześniej. Korepetytorzy Platu Korepetycje pomogą uczennicom i uczniom niezależnie od poziomu nauczania: tym, którzy dopiero zaczęli uczyć się matematyki i tym, którzy zdają z niej maturę.

Na poziomie szkoły podstawowej chodzi przede wszystkim o opanowanie podstawowych działań i umiejętność stosowania określonych liczb.

Na poziomie gimnazjalnym powtarzane, ćwiczone, a tym samym i utrwalane są  takie zagadnienia jak: równania, funkcje, algebra i podstawy stereometrii.

Nauczanie matematyki w liceum ukierunkowane jest na przygotowanie uczniów do obowiązkowowego egzaminu dojrzałości z tego przedmiotu.

Oprócz korepetycji oferujemy również kursy przygotowujące do matury oraz kursy przygotowujące do egzaminów poprawkowych.

 

Platu Korpetycje to

  • zakres materiału od pierwszej klasy szkoły podstawowej aż po zajęcia dla studentów
  • nadrabianie zaległości 
  • utrwalenie zdobytej wcześniej wiedzy
  • pomoc w bieżącym materiale
  • przygotowywanie do klasówek i sprawdzianów
  • pomoc w odrabianiu lekcji

Poznań
Magdalena Miłoszewska

ul Garbary 95
61-827 Poznań

tel. 728810700

e-mail: poznan@platu.pl

telefon dyżurny728810700
Formularz kontaktowy
Zapisz się do naszego newslettera: