MatematykaJęzyk angielskiJęzyk polskiChemiaFizykaJęzyk niemieckiGeografiaHistoriaBiologiaPrzedmioty zawodowe

Witaj na stronie PLATU Korepetycje Kraków

Akademia Platu w Krakowie to pewny partner, który pomoże Państwa dziecku odnieść sukces w szkole. Zapraszamy do naszego centrum na ul. Dietla 93. W naszej ofercie znajdą Państwo korepetycje z matematyki, j. polskiego, j. angielskiego, fizyki, chemii oraz innych przedmiotów nauczanych w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum. Ponadto oferujemy kursy przygotowujące do matury, egzaminu gimnazjalnego i sprawdzianu szóstoklasisty. Kursy te powstały w oparciu o specjalny program tak, aby Państwa dziecko było jak najlepiej przygotowane bezpośrednio przed egzaminem.

Głównym celem zajęć jest nadrobienie zaległości w nauce, utrwalenie zdobytej wcześniej wiedzy, systematyczne przygotowanie do egzaminów i klasówek, jak również zachęcenie do nauki. Akademia Platu Platu pomoże uzyskać lepsze wyniki w nauce, rozbudzi zainteresowanie omawianym materiałem oraz doda dziecku pewności siebie.

Jako nieliczni realizujemy program indywidualnego nauczania, który jest dopasowany nie tylko do wiedzy ucznia, ale też jego sposobu nauki, percepcji oraz preferencji, które zostają określone w czasie bezpłatnej lekcji. Aby pomóc jeszcze lepiej przed rozpoczęciem zajęć przeprowadzimy z Państwem oraz uczniem rozmowę, w której powiecie nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, które również będą częścią indywidualnego planu nauczania. Właśnie dlatego korepetytorzy Akademii Platu indywidualnie podchodzą do każdego ucznia, potrafią stworzyć przyjazną atmosferę i umiejętnie budują wzajemnie zaufanie. Dzięku temu nasi uczniowie osiągają bardzo dobre rezultaty w nauce.

Akademii Platu zależy na tym, aby rodzice zawsze wiedzieli, na jakim etapie edukacji są ich dzieci. Dlatego regularnie informujemy Państwa o wynikach i postępach uczniów w nauce.

Zapraszamy Państwa na niezobowiązujące konsultacje dotyczące Waszych pociech. Jesteśmy po to, aby doradzić oraz udzielić wszelkich informacji!

Kraków
Platu

ul.Dietla 93, I piętro
31-031 Kraków

tel. 012/421 10 84

e-mail: krakow@platu.pl

telefon dyżurny012/421 10 84
Formularz kontaktowy
Zapisz się do naszego newslettera: