MatematykaJęzyk angielskiJęzyk polskiChemiaFizykaJęzyk niemieckiGeografiaHistoriaBiologiaPrzedmioty zawodowe

Witaj na stronie PLATU Korepetycje Poznań

Dobre oceny to pewna przyszłość!

Platu Korepetycje w Poznaniu to pewny partner, który pomoże Państwa dziecku odnieść sukces w szkole. Zapraszamy do naszego biura na ul. Garbary 95 . W naszej ofercie znajdą Państwo korepetycje z matematyki, j. polskiego, j. angielskiego, fizyki, chemii oraz z wielu innych przedmiotów nauczanych w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum. Ponadto oferujemy kursy przygotowujące do egzaminów końcowych na każdym etapie nauki. Kursy te powstały w oparciu o specjalny program, tak, aby Państwa dziecko było jak najlepiej przygotowane bezpośrednio przed egzaminem.

Głównym celem zajęć jest nadrobienie zaległości, utrwalenie zdobytej wcześniej wiedzy, systematyczne przygotowanie do egzaminów i klasówek, jak również zachęcenie do nauki. Platu Korepetycje pomoże uzyskać lepsze wyniki w nauce, rozbudzi zainteresowanie przerabianym materiałem oraz doda dziecku pewności siebie,  co w przyszłości umożliwi mu lepszy życiowy start.

Zajęcia w naszym centrum prowadzone są przez wykwalifikowanych i zaangażowanych w swoją pracę korepetytorów. Uwzględniają oni indywidualne potrzeby każdego ucznia zapewniając mu tym samym jak najlepszą pomoc. Korepetytorzy Platu Korepetycje potrafią stworzyć przyjazną atmosferę na zajęciach, umiejętnie budują wzajemnie zaufanie i są rzeczywiście zainteresowani współpracą z każdym uczniem.

Firmie Platu Korepetycje zależy także na tym, aby rodzice zawsze wiedzieli, na jakim etapie edukacji są ich dzieci. Dlatego informujemy regularnie osobiście o wynikach i postępach uczniów w nauce.

Umówcie się Państwo na konsultacje i wypróbujcie nas! Jesteśmy po to, aby doradzić oraz udzielić wszelkich informacji!

Poznań
Magdalena Miłoszewska

ul Garbary 95
61-827 Poznań

tel. 728810700

e-mail: poznan@platu.pl

telefon dyżurny728810700
Formularz kontaktowy
Zapisz się do naszego newslettera: