MatematykaJęzyk angielskiJęzyk polskiChemiaFizykaJęzyk niemieckiGeografiaHistoriaBiologiaPrzedmioty zawodowe

Witaj na stronie PLATU Korepetycje Wrocław

Specjalizujemy się w prowadzeniu kursów przygotowujących do egzaminu maturalnego, gimnazjalnego na każdym poziomie.

W naszym centrum w przystępny sposób i w dogodnym terminie przygotujesz się do egzaminu.  Również, pomożemy nadrobić zaległości, wyjaśnić niewyjaśniane i poskromić arkusze egzaminacyjne.

W Platu pokażemy Ci jak z łatwością przygotować się merytorycznie i emocjonalnie.  Wszystkie zajęcia trwają 90 minut, tempo i ilość zajęć dobieramy do twoich potrzeb. Zajęcia IDYWIDUALNE już od  60zł za 90min.

W naszej ofercie również zajęcia w małej grupie! Ceny już od 44zł. za 90min.

Zadzwoń:

516 194 204 / 669 465 806 / 531737035  

Akademia Platu we Wrocławiu to pewny partner, który pomoże Państwa dziecku odnieść sukces w szkole. Zapraszamy do naszego centrum na ul. Ofiar Oświęcimskich 21/1. 

W naszej ofercie znajdą Państwo korepetycje z matematyki, j. polskiego, j. angielskiego, fizyki, chemii oraz innych przedmiotów nauczanych w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum. Ponadto oferujemy kursy przygotowujące do matury, egzaminu gimnazjalnego i sprawdzianu szóstoklasisty.

Głównym celem zajęć jest nadrobienie zaległości w nauce, utrwalenie zdobytej wcześniej wiedzy, systematyczne przygotowanie do egzaminów i klasówek, jak również zachęcenie do nauki.  Akademia Platu pomoże uzyskać lepsze wyniki w nauce, rozbudzi zainteresowanie omawianym materiałem oraz doda dziecku pewności siebie. Akademii Platu zależy na tym, aby rodzice zawsze wiedzieli, na jakim etapie edukacji są ich dzieci. Dlatego regularnie informujemy Państwa o wynikach i postępach uczniów w nauce.

Jesteśmy po to, aby doradzić oraz udzielić wszelkich informacji!

 

 

 

Wrocław
Kamila Twardowska

ul. Ofiar Oświęcimskich 21/1
50-069 Wrocław

tel. +48 516 194 204

e-mail: wroclaw@platu.pl

telefon dyżurny+48 516 194 204
Formularz kontaktowy
Zapisz się do naszego newslettera: