MatematykaJęzyk angielskiJęzyk polskiChemiaFizykaJęzyk niemieckiGeografiaHistoriaBiologiaPrzedmioty zawodowe

FAQ

 

Ile kosztują korepetycje i kursy przygotowujące do egzaminów w Platu Korepetycje?

Celem Platu Korepetycje jest zaoferowanie Państwa dziecku indywidualnej pomocy za rozsądną cenę zarówno podczas korepetycji jak i kursów przygotowujących do egzaminów. Ceny zależne są od potrzeb ucznia, formy zajęć (w małej grupie lub indywidualnie)  oraz od czasu ich trwania i częstotliwości. Więcej informacji uzyskają Państwo w naszym Centrum Platu Korepetycje.

Ile razy w tygodniu  moje dziecko powinno uczęszczać do Platu Korepetycje?

Podczas konsultacji w Platu Korepetycje ustalimy wspólnie plan korepetycji dla Państwa dziecka zgodny z jego indywidualnymi  potrzebami. Platu Korepetycje oferuje zajęcia od poniedziałku do piątku.

Jak długo moje dziecko powinno uczęszczać do Platu Korepetycje?

Doświadczenie pokazuje, iż w wielu przypadkach zaległości uczniów są ogromne. W takiej sytuacji nadrobienie braków w krótkim czasie jest niemożliwe, bowiem w szkole wciąż pojawia się nowy materiał, który należy także opanować. Uczniowie zaczynają obawiać się, że nie sprostają wymaganiom i tracą pewność siebie. Nasze ponad 30-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji w Niemczech i Austrii pokazuje, iż zasadnym jest, aby uczniowie przychodzili do nas przez dłuższy okres. Umożliwia 
to nadrobienie zaległości krok po kroku. Czas trwania zajęć zależy od indywidualnych potrzeb Państwa dziecka. Wspolnie ustalimy je podczas konsultacji. 

Co gwarantuje, że korepetytorzy w Platu Korepetycje są dobrze wykwalifikowani i  zaangażowani w swoją pracę?

Kandydaci na korepetytorów w Platu Korepetycje poddawani są procedurze kwalifikacyjnej. Zatrudniamy tylko korepetytorów posiadających najlepsze kompetencje fachowe, metodyczno-dydaktyczne i socjalne. W celu zapewnienia odpowiedniej jakości zajęć regularnie przeprowadzane są hospitacje i rozmowy z rodzicami i uczniami.  

Jak Platu Korepetycje wybiera korepetytorów?

Kandydaci na korepetytorów w Platu Korepetycje poddawani są procedurze kwalifikacyjnej. Korepetytor jest fachowcem z przedmiotu, którego naucza. Poświadczone musi być to odpowiednimi świadectwami. Aby adekwatnie przekazywać swoją wiedzę, poza kompetencjami fachowymi korepetytor musi posiadać także kompetencje metodyczno-dydaktyczne i socjalne. W celu zapewnienia odpowiedniej 
jakości zajęć regularnie przeprowadzane są hospitacje.  

Jak informuje się rodziców o tym, że korepetycje lub kursy przygotowujące do egzaminów odnoszą skutek?

Korepetytorzy Platu Korepetycje są w regularnym kontakcie z rodzicami i uczniami.
Platu Korepetycje informuje rodziców o postępach w nauce ich dzieci i proponuje odpowiednie rozwiązania. W trakcie kursów przygotowujących do egzaminów oferujemy Państwu dodatkowe testy kontrolne.

telefon dyżurny+48 516 194 204
Formularz kontaktowy
Zapisz się do naszego newslettera: