Kursy językowe?
Kursy językowe? Przygotowujesz się do egzaminu z języka obcego? Poziomów klasyfikujących jest naprawdę dużo, ale my nauczymy Cię do każdego z nich. Posiadamy wykształconą kadrę zarówno Polaków, jak i obcokrajowców, którzy nauczą Cię języka tak, abyś zdał bezproblemowo egzamin, i swobodnie posługiwał się nowo poznanym językiem w każdej sytuacji.
Nauka w wakacje?
Nauka w wakacje? CZEMU NIE! Otrzymasz promocję do kolejnej klasy, ale wiesz że miałeś wielkie szczęście ? Zdajesz sobie sprawę z braków, które w niebezpiecznym tempie się pogłębiają? Zapraszamy na WAKACYJNE ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE. Dzięki nim, rozpoczniesz nowy rok szkolny z komfortem psychicznym, i wiedzą która pozwoli Ci spać spokojnie. Prowadzimy zajęcia na każdym poziomie szkolnym, i z każdego przedmiotu.
Już za rok matura..
Już za rok matura.. Wakacje lada moment, a Ty myślisz jak to będzie z maturą? Czy zdążysz wszystko sobie przypomnieć? Nie zamartwiaj się na zapas. Zapisz się na kursy , bądź lekcje indywidualne już dzisiaj. Zaplanuj swoją naukę tak, aby uniknąć niepotrzebnego stresu tuż przed egzaminami. Mamy naprawdę ŚWIETNE CENY!
Nie zdałeś? Nie martw się!
Nie zdałeś? Nie martw się! Podwinęła Ci się noga, i nie otrzymałeś promocji do następnej klasy? W Sierpniu czeka Cie poprawka? Każdemu może się przytrafić coś takiego, nie Martw się. Nauczymy Cię j.polskiego, matematyki, chemii, biologii.. i wielu innych przedmiotów, z którymi masz problem. Działamy przez całe wakacje.
ŚWIETNA CENA, I JESZCZE LEPSZA JAKOŚĆ?
ŚWIETNA CENA, I JESZCZE LEPSZA JAKOŚĆ? Tak, to możliwe. To nie prawda, że jeśli coś jest w dobrej i niskiej cenie, to jest to złej jakości. Absolutnie. W Platu udowodnimy Ci, że za naprawdę za przyzwoite pieniądze , możesz skorzystać z porad i korepetycji najlepszych nauczycieli z Warszawy. Nie wierzysz? Przyjdź i przekonaj się sam. .
telefon dyżurny728 810 600
Formularz kontaktowy
Zapisz się do naszego newslettera: