OD ROBOTYKI, DO.. MATEMATYKI?
OD ROBOTYKI, DO.. MATEMATYKI? Czy wiesz, że można matematykę zobaczyć i poczuć? Już od września rusza specjalny cykl "Zobacz to Na własne oczy". 2 x w miesiącu przed wybranymi Zajęciami z matematyki, poprowadzone zostaną zajęcia z ROBOTYKI- Teraz nauka matematyki może być naprawdę przyjemna. Zapraszamy.
KURSY POPRAWKOWE WROCLAW
Platu Akademia WROCLAW zaprasza na wakacyjne kursy poprawkowe ze wszystkich przedmiotów. W Platu pokażemy Ci jak z łatwością przygotować się merytorycznie i emocjonalnie, do zdania egzaminu poprawkowego. W naszym centrum w przystępny sposób i w dogodnym terminie przygotujesz się do egzaminu poprawkowego. Pomożemy nadrobić zaległości, wyjaśnić niewyjaśniane i poskromić arkusze maturalne. Wszystkie zajęcia trwają 90 minut, tempo i ilość zajęć dobieramy do twoich potrzeb J Wakacyjne kursy poprawkowe są szansą na zdobycie wymarzonej matury! Bo naszym celem jest Twój sukces! Chcesz się dowiedzieć się więcej? Zapraszamy na: http://platu.pl/wroclaw/ Wypełnij formularz, lub zadzwoń! +48 531 737 035
POPAC MAMA JAKI ŁADNY LOWEL
POPAC MAMA JAKI ŁADNY LOWEL! Twoje dziecko nie wymawia poprawnie "r"? Martwisz się, czy na jego etapie rozwoju Wszystko jest w porządku? Zapraszamy na BEZPŁATNĄ DIAGNOZĘ LOGOPEDYCZNĄ. Działaj, póki nie jest jeszcze za późno
Jak wybierać studia?
Jak wybierać studia , aby uniknąć rozczarowania ? Jeżeli zastanawiasz się nad tym, jak wybrać życiową ścieżkę własnego rozwoju, przyjdź i porozmawiaj z naszym Psychologiem - Doradcą zawodowym. To nie prawda, że nie masz żadnych predyspozycji zawodowych- każdy je ma. Dzięki Nam wybierzesz mądrze, i zgodnie z własnymi przekonaniami.
20 % RABATU NA KOREPETYCJE DLA TWOJEGO DZIECKA!

20 % RABATU NA KOREPETYCJE DLA TWOJEGO DZIECKA!

Zapisz już dziś swoje dziecko na korepetycje, bądź kurs z dowolnego przedmiotu od WRZEŚNIA. Otrzymasz od nas 20 % rabatu! Oferta ważna tylko do końca maja.

telefon dyżurny728 810 600
Formularz kontaktowy
Zapisz się do naszego newslettera: