DZIEŃ DZIECKA W PLATU!
DZIEŃ DZIECKA W PLATU! Kochane dzieciaki, życzymy Wam z okazji Waszego Święta, samych piątek w szkole, zdanych egzaminów, mnóstwo radości z życiowych wyborów, i spełnienia najskrytszych marzeń. Cieszcie się chwilą, bo cudownie jest być dzieckiem :)
Przygotowanie do egzaminów językowych?
Przygotowanie do egzaminów językowych? Chcesz się przygotować do państwowego Egzaminu z języka obcego? Świetnie trafiłeś. W Naszej placówce pracują korepetytorzy nie tylko z Polski, Ale i z całego świata. To właśnie dzięki Nam setki młodych Ludzi, pozbyło się barier językowych. Zaufaj Nam i sprawdź jak pracujemy.
Nie chcesz powtarzać klasy?
Nie chcesz powtarzać klasy? Jeśli przed Tobą sprawdzian "ostatniej szansy", od którego Zależy Twoje "być, albo nie być" - nie zastanawiaj się, przyjdź do Nas. Organizujemy zajęcia maksymalnie w przeciągu 24 h od godziny zgłoszenia. Zadzwoń, póki nie jest jeszcze za późno.
DORADŹ SWOJEMU DZIECKU
DORADŹ SWOJEMU DZIECKU! Twoje dziecko nie wie w czym jest naprawdę dobre? Ciągle Bez efektu szuka życiowej ścieżki? Nie trać czasu. W Platu Nasz Psycholog- doradca zawodowy, zaprosi Państwa dziecko Na specjalistyczny test kompetencji i predyspozycji zawodowych, co ułatwi W podjęciu dobrych decyzji.
JESZ ZDROWO I NIE CHUDNIESZ?
JESZ ZDROWO I NIE CHUDNIESZ? Wiesz ile powinny ważyć Twoje kości, a ile ważą naprawdę? Odżywiasz się zdrowo, a waga ani drgnie? Przynieś do PLATU Swój dzienny jadłospis, a przeanalizujemy gdzie popełniasz błędy. Zmierzymy Cię, Zważymy i podamy receptę na sukces :)
telefon dyżurny728 810 600
Formularz kontaktowy
Zapisz się do naszego newslettera: