Czy Twoje dziecko je zdrowo?
Czy Twoje dziecko je zdrowo? Co piąte dziecko w wieku szkolnym ma nadwagę. Złe nawyki żywieniowe pogarszają koncentrację, powodują złe samopoczucie, które prowadzi do dalszych problemów. Jeżeli nie wiesz jak zachęcić Twoje dziecko do zrezygnowania z ciastek na rzecz owoców, przyjdź do Akademii Platu.
Nie możesz się skoncentrować?
Nie możesz się skoncentrować? Wyjdź na dwór! Po kilku długich godzinach w szkole, wracasz do domu i znów zaglądasz do książek? Zrób sobie przerwę. Bez względu na to jaka jest pogoda za oknem, nic tak nie pobudzi organizmu do pracy jak kilka głębokich wdechów świeżego powietrza. To udowodnione naukowo, że połączenie błękitu i zieleni ( niebo i trawa) wpływają korzystnie nie tylko na koncentrację, ale na stan ducha i ogólne samopoczucie.
Poprawka w sierpniu?
Poprawka w sierpniu? Nie załamuj się! Jedynka na koniec roku szkolnego? Perspektywa sierpniowej poprawki nie brzmi zbyt optymistycznie, prawda? Jako, że koniec roku już niedługo, oferujemy 5 % rabatu na WSZYSTKIE ZAJĘCIA! Przy wyborze 2 przedmiotów, rabat rośnie do 10%*! AKADEMIA PLATU- to najwyższa jakość, skuteczność, i atrakcyjna cena. ZAPRASZAMY, 728- 810- 600. Jesteśmy tuż przy metrze POLITECHNIKA!
ALARMOWA POMOC!
ALARMOWA POMOC! Właśnie dowiedziałes się, że za dwa dni masz bardzo ważny sprawdzian?
INTENSYWNY WEEKEND Z MATEMATYKI
INTENSYWNY WEEKEND Z MATEMATYKI - Z P. ROBERTEM LITYŃSKIM! Już 11- 12 kwietnia, w AKADEMII PLATU, odbędzie się ścisły weekend. Zapraszamy na 6 godzinny kurs , podczas którego ceniony korepetytor P. Robert Lityński - pomoże Ci każdym , nawet z pozoru najtrudniejszym zadaniem. Kurs inny, niż wszystkie. My uczymy, a nie tylko mówimy. ZAPRASZAMY!
telefon dyżurny728 810 600
Formularz kontaktowy
Zapisz się do naszego newslettera: